Portfólio

Každý web je navrhnutý s ohľadom na jedinečné potreby a ciele našich klientov, s dôrazom na užívateľskú prívetivosť, optimalizáciu pre vyhľadávače a konverzný dizajn. Nechajte sa inšpirovať našou prácou a zistite, ako by mohol vyzerať váš budúci web.

Vývoj webu

zamockarestauracia.sk

Pre Zámockú reštauráciu v Malackách sme vyvinuli takýto pekný, ale hlavne funkčný web. Zákazníci si na webe môžu objednať hocijaké jedlo z jedálnička, pridať si prílohy aké chcú a jednoducho zaplatiť kartou. Taktiež na stránke nájdete aj obedové menu, ktoré sa dá zakúpiť každý deň len v určitý čas a dopravu stránka vypočíta podľa vzdialenosti a objeme donášky.

redizajn webu

ekozemina.sk

Pre nášho klienta ekozemina.sk sme redizajnovali jeho starý web a aj keď samochvála smrdí, myslíme že sa nám to podarilo. Na webe okrem množstva informácií nájdete aj interaktívnu kalkulačku na materiál, vďaka ktorej si viete jednoducho vypočítať cenu svojej objednávky.

Ako vývoj webu prebieha? ↓

Najprv si prejdeme čo presne na webe chcete mať a čo má ako fungovať, aby sme získali ucelenú predstavu o tom, ako si finálny web predstavujete.

Ďalej nám dodáte podklady, ako texty (pokiaľ ste si nezvolili inú možnosť), potrebné obrázky, logo a tak ďalej.

Do 5. pracovných dní Vám potom pošleme prvý návrh, ktorý buď ešte upravíme, alebo pustíme na verejnosť. V cene máte jedno kolo pripomienok v cene a všetky ďalšie úpravy sa potom budú naceňovať samostatne.

Po otestovaní a odsúhlasení web spúšťame na verejnosť a vy tak môžete začať rozbiehať svoj biznis online.

V prípade záujmu môžete využiť aj naše marketingové služby, vďaka ktorým Vám začne Váš web zarábať!

Orientovanosť na zákazníka

  • Vaše podnikateľské ciele sú pre nás na prvom mieste. Pracujeme úzko s vami, aby sme pochopili vaše potreby a vytvorili riešenia, ktoré vám pomôžu rásť.

Kvalita a efektívnosť

  • Neustále sa zameriavame na kvalitu a efektívnosť našich služieb. Naše riešenia sú navrhnuté tak, aby prinášali výsledky a poskytovali vám najlepšiu hodnotu za vaše peniaze.

Sme veľmi spokojní s výsledkami, keďže sme zaznamenali nemalý nárast v počte klientov. Ich odborné znalosti a skúsenosti v oblasti Google Ads sú neoceniteľné.

Marián Rusňák a Mária Rusňáková

Remax Mr&Mrs

Marketing od POME mi veľmi pomohol v podnikaní, keďže sme získali mnoho nových zákazníkov, ktorí denodenne pribúdajú. Odporúčame každému.

Denis Rigo

DR STAVMONT s.r.o.

Naše predaje sa výrazne zvýšili odkedy sme začali spolupracovať. Ich služby sú efektívne, cenovo dostupné a prinášajú výsledky. Sú to skutoční odborníci v oblasti digitálneho marketingu.

Róbert Kain

Stavebniny Fasádička

Naša reštaurácia teraz má úžasnú online prítomnosť vďaka vašej práci. Naša webová stránka je krásna a funkčná, a naše Google Ads kampane nám pomáhajú dotiahnuť nových zákazníkov.

Lukáš Kujan

Zámocká Reštaurácia

Spolupráca s chalanmi je super. Náš web je teraz modernejší, efektívny, a naše Google Ads kampane prinášajú výsledky. Vďaka ich práci sme zaznamenali výrazný nárast v objednávkach a zákazníckej spokojnosti.

Juraj Kamión

KO & BU spol. s r. o.

 „Naše Google Ads kampane nám denodenne pomáhajú dosiahnuť ľudí, ktorí potrebujú naše služby. Služby Google Ads odporúčam všetkými desiatimi.

Jaroslav Včelka

Stolárstvo KALA

Začnite s nami rásť
už dnes!

Kontaktujte nás ešte dnes a zistite, ako vám naše služby môžu pomôcť zvýšiť online prítomnosť a predaj.

Tešíme sa na spoluprácu s vami!

Sledujte nás

 

O čo máte záujem?

6 + 11 =