Orientačná kalkulačka

U nás zaplatíte len za to, čo na svojom webe naozaj potrebujete!
 • tAký je to one-page web?

  One-Page web je web, ktorý má všetok obsah na jednej stránke a nemá samostatné podstránky. Namiesto navigácie cez rôzne stránky, užívatelia skrolujú alebo klikajú na odkazy, ktoré ich presunú na rôzne sekcie na tej istej stránke. Samotné sekcie by mali stručne popisovať vaše služby, alebo produkt a tento typ webu je moderný a používajú ho hlavne firmy, ktoré nepotrebujú na webovej stránke mať príliš veľa informácií.

 • tAký je to multi-page web?

  Multipage web je web s viacerými podstránkami,  čiže do podstránok sa preklikávame cez menu a obsah k danej téme je na samostatnej podstránke. Takéto podstránky môžu byť napríklad galéria, kontakt, popisy služieb a produktov a veľa ďalších. Tento typ webu je vhodný pre firmy, ktoré potrebujú na svojom webe zobraziť väčšie množstvo informácií.

 • tMáte nejaké riešenia pre reštaurácie?

  Áno! Náš systém GastroGo je vyvinutý priamo pre reštaurácie, ktoré by chceli predávať na internete. Jedlo si môžu vaši zákazníci objednať, zaplatiť kartou online, pridať si rôzne prílohy, zvoliť si napríklad bezlepkovú verzia jedla a veľa ďalšieho. Cenu za dopravu si môžete potom upraviť podľa rôznych zón a taktiež ponúkame aj možnosť obedového menu.

 • tČo je to SSL certifikát?

  SSL certifikát je digitálny „dokument“, ktorý zabezpečuje, že spojenie medzi webovým serverom a prehliadačom je šifrované a bezpečné. To je dôležité pre ochranu citlivých údajov, ako sú heslá a informácie o platbe.

 • tPoskytujete aj nejakú technickú podporu?

  Áno, 30 dní po spustení webu ponúkame bezplatnú technickú podporu.

 • tAká je to textová sekcia?

  Textová sekcia je sekcia do ktorej pridáme text, a ku nej napr. ilustračný obrázok, alebo ikonu. V tejto sekcii môžete opísať svoj produkt, svoju službu, predstaviť sa zákazníkom, vyzdvihnúť vaše konkurečné výhody a veľa ďalšieho

 • tChcem na webe niečo, čo nevidím v kalkulačke. Dá sa to?

  Pokiaľ chcete na svojom webe mať nejakú sekciu, alebo funkciu, ktorú nemáme uvedenú v kalkulačke tak nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára nižšie a vašu požiadavku preveríme.

 • tJe cena v kalkulačke finálna?

  Nie, cena finálna nie je. Ide o orientačnú kalkulačku aby ste získali predstavu, koľko váš web bude stáť ale nebojte, finálna cena sa spravidla upraví vždy len o pár eur.

 • tAká je to štylistická korektúra?

  Štylistická korektúra textu je proces, pri ktorom sa text prechádza s cieľom zlepšiť jeho čitateľnosť, zrozumiteľnosť a celkový štýl. Štylistická korektúra sa môže líšiť v závislosti od osobných preferencií korektora, cieľového publika a špecifických požiadaviek projektu.

 • tČo je to responzia a prečo ju potrebujem?

  Web ktorý v dnešnej dobe nie je responzívny, tak ako keby neexistoval. Responzivita je schopnosť webovej stránky prispôsobiť sa obrazovke hocijakého zariadenia, čiže napr. telefón, tablet, pc..

  Naše weby sú samozrejme všetky responzívne

 • tNačo mi bude sekcia s častými otázkami?

  Určite sú otázky, ktoré sa vás vaši zákazníci pýtajú viacmenej dokola. Stačí ich sem vypýtať a môžete tak ušetriť kopu času.

 • tČo je to hosting a doména?

  Doména je adresa vašej webovej stránky na internete, napríklad www.vasadomena.com. Hosting je služba, ktorá ukladá vašu webovú stránku na server, takže jeprístupná cez internet

 • tMôžem si obsah neskôr meniť aj sám?

  Áno. Jednoduché prepisovanie textu, zmena otváracích hodín, alebo vmýmena fotiek v galérii a veľa ďalšieho si viete v administrátorskom paneli upraviť aj svojpomocne.

Ako vývoj webu prebieha? ↓

Najprv si prejdeme čo presne na webe chcete mať a čo má ako fungovať, aby sme získali ucelenú predstavu o tom, ako si finálny web predstavujete.

Ďalej nám dodáte podklady, ako texty (pokiaľ ste si nezvolili inú možnosť), potrebné obrázky, logo a tak ďalej.

Do 5. pracovných dní Vám potom pošleme prvý návrh, ktorý buď ešte upravíme, alebo pustíme na verejnosť. V cene máte jedno kolo pripomienok v cene a všetky ďalšie úpravy sa potom budú naceňovať samostatne.

Po otestovaní a odsúhlasení web spúšťame na verejnosť a vy tak môžete začať rozbiehať svoj biznis online.

V prípade záujmu môžete využiť aj naše marketingové služby, vďaka ktorým Vám začne Váš web zarábať!

Orientovanosť na zákazníka

 • Vaše podnikateľské ciele sú pre nás na prvom mieste. Pracujeme úzko s vami, aby sme pochopili vaše potreby a vytvorili riešenia, ktoré vám pomôžu rásť.

Kvalita a efektívnosť

 • Neustále sa zameriavame na kvalitu a efektívnosť našich služieb. Naše riešenia sú navrhnuté tak, aby prinášali výsledky a poskytovali vám najlepšiu hodnotu za vaše peniaze.

Sme veľmi spokojní s výsledkami, keďže sme zaznamenali nemalý nárast v počte klientov. Ich odborné znalosti a skúsenosti v oblasti Google Ads sú neoceniteľné.

Marián Rusňák a Mária Rusňáková

Remax Mr&Mrs

Marketing od POME mi veľmi pomohol v podnikaní, keďže sme získali mnoho nových zákazníkov, ktorí denodenne pribúdajú. Odporúčame každému.

Denis Rigo

DR STAVMONT s.r.o.

Naše predaje sa výrazne zvýšili odkedy sme začali spolupracovať. Ich služby sú efektívne, cenovo dostupné a prinášajú výsledky. Sú to skutoční odborníci v oblasti digitálneho marketingu.

Róbert Kain

Stavebniny Fasádička

Naša reštaurácia teraz má úžasnú online prítomnosť vďaka vašej práci. Naša webová stránka je krásna a funkčná, a naše Google Ads kampane nám pomáhajú dotiahnuť nových zákazníkov.

Lukáš Kujan

Zámocká Reštaurácia

Spolupráca s chalanmi je super. Náš web je teraz modernejší, efektívny, a naše Google Ads kampane prinášajú výsledky. Vďaka ich práci sme zaznamenali výrazný nárast v objednávkach a zákazníckej spokojnosti.

Juraj Kopeliovič

KO & BU spol. s r. o.

 „Naše Google Ads kampane nám denodenne pomáhajú dosiahnuť ľudí, ktorí potrebujú naše služby. Služby Google Ads odporúčam všetkými desiatimi.

Jaroslav Včelka

Stolárstvo KALA

reštaurácia 3vio pizza&pasta

multi-page web s objednávkovým systémom GastroGo

kardan servis

multi-page web

optika olympia

multi-page web

realitná kancelária real west

one-page web s ponukou realít

zmrzlina roma

one-page web

stolárstvo kala

multi-page web

Začnite s nami rásť
už dnes!

Kontaktujte nás ešte dnes a zistite, ako vám naše služby môžu pomôcť zvýšiť online prítomnosť a predaj.

Tešíme sa na spoluprácu s vami!

Sledujte nás

 

O čo máte záujem?

15 + 6 =